• Home
topimageNewsletter Technetix Lato 2016

 

 

Technetix

 

 

 
Witamy w najnowszej edycji naszego newslettera. W tym wydaniu przedstawiamy wyzwania stojące przed operatorami (MSO), nasze najnowsze osiągnięcia i ludzi pracujących w firmie Technetix.
 

 

 

 

 

 

 
tvcabo
 
TVCabo wdraża węzły DBE-1200 w Angoli
 
Po udanym wprowadzeniu na rynek węzłów optycznych Technetix serii DBx przyszedł czas na ich pierwsze komercyjne wdrożenie realizowane z TVCABO w Angoli.
 
Więcej informacji
 

 

 
 
 
Kolejny krok milowy dostaw platformy DBX firmy Technetix
 
Technetix z dumą informuje o wysłaniu dwustutysięcznego urządzenia modułowej platformy dostępowej DBx. Od wprowadzenia na rynek w 2013 roku platforma DBx została z powodzeniem wdrożona w dwudziestu pięciu krajach na całym świecie.
 
Więcej informacji
 
 
dbx-milestone

 

 

 
puerto-rico
 
Instalacja w Portoryko
 
Niedawno firma Technetix podjęła się z jednym z klientów realizacji dużego projektu w Portoryko. Jego celem był montaż całego węzła z platformą wzmacniaczy DBx – wykorzystaliśmy w nim urządzenia Technetix DBE-1200 i DBC-1200.
 
Więcej informacji
 
 
circuit
 
Czy można przesyłać sygnał 4k QAM kablem koncentrycznym?
Jan Ariesen, dyrektor techniczny
 
Aby modem lub dekoder set-top-box (STB) mógł odczytywać sygnały cyfrowe, stosunek fali nośnej do szumu interferencyjnego (CINR) musi wynosić 41,5 dB.
 
Więcej informacji
 

 

 
besim
 
Wszystko o Besimie
 
W letnim wydaniu newslettera Technetix, naszym rozmówcą jest Besim Latifi, dyrektor regionu Europy Wschodniej, który pracuje w naszej firmie of 10 lat.
 
Więcej informacji
 
 
esx
 
Wiadomości o produktach
 
Chcąc zapewnić operatorom optymalne parametry pracy poprzez wprowadzenie standardu DOCSIS 3.1, przejrzeliśmy i ulepszyliśmy serię rozgałęźników Technetix Ecoline – w efekcie powstała seria ESX najnowszej generacji.
 
Więcej informacji
 

 

 
 
Wiadomości o firmie Technetix
 
Technetix z dumą ogłasza dołączenie do programu Corporate Alliance Partnership (CAP), prowadzonego przez stowarzyszenie Society of Cable Telecommunications Engineers (SCTE). Udział w programie stanowi dowód zaangażowania firmy Technetix w amerykański rynek telewizji kablowej, w rozwijanie technologii szerokopasmowej i działalność stowarzyszenia SCTE.
 
Więcej informacji
 

 

 
globe
 
Działania charytatywne i społecznościowe
 
Dobroczynność jest dla nas bardzo ważna, dlatego firma Technetix zachęca pracowników do udziału w firmowych zbiórkach pieniędzy. Bardzo cieszą nas też wieści o prywatnych zbiórkach, w których biorą udział nasi pracownicy.
 
Więcej informacji
 

 

 
Nadchodzące wydarzenia
 
W najbliższych miesiącach Technetix pojawi się na kilku imprezach branżowych. Aby dowiedzieć się, gdzie będzie można nas spotkać i usłyszeć o naszych najnowszych rozwiązaniach, wystarczy kliknąć poniżej.
 
Więcej informacji
 

 

Technetix Wiosna newslettera

Technetix

 

 

 
Witamy w najnowszym wydaniu naszego newslettera. W tym numerze pokazujemy wyzwania, jakie stoją przed operatorami MSO, najnowsze rozwiązania oraz ludzi za Technetix
 

 

 

 
 
 
ANGA 2016
 
Technetix ma przyjemność ogłosić, że weźmie udział w targach ANGA COM, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca 2016 na terenie Koelnmesse, można nas będzie odwiedzić w hali 10.2, przy stoisku A11.
 
Czytaj więcej
 
 

 

 

 
 
Przyszłość twojej sieci i jej usprawnianie
 
Ulepszać obecną sieć opartą na kablach koncentrycznych czy stworzyć nową - z doprowadzeniem światłowodu bezpośrednio do domu (FTTH)?
 
Czytaj więcej
 

 

 
 
Hybrydowe Odgałęźniki z korekcją nachylenia sygnału
Martien Rijssemus, Director of Research
 
Hybrydowe Odgałęźniki z korekcją nachylenia sygnału, są najnowszą rodziną zewnętrznych odgałęźników. Zastosowano w nich innowacyjne rozwiązanie sprzęgaczy kierunkowych (ang. directional coupler). Tradycyjne przekaźniki hermetyczne wykorzystują liniowe sprzęgacze oparte na ferrytach, ale są one najsłabszym ogniwem w sieci kaskadowej o strukturze drzewa.
 
Czytaj więcej
 

 

 
 
Wszystko o Isabel
 
Jako część inicjatywy Technetix mającej przybliżać sylwetki naszych ekspertów, skupimy się na poszczególnych osobach pracujących w Technetix. W każdej edycji tego newslettera opublikowany będzie wywiad z członkiem ekipy Technetix. W tym numerze, przeprowadzamy wywiad z Isabel Roche, utalentowaną inżynier z południowoeuropejskiego biura Technetix, z siedzibą w Saragossie w Hiszpanii.
 
Czytaj więcej
 

 

 
 
Aktualności o produktach
 
Kable abonenckie RLA++ eliminujące zakłócenia LTE są teraz dostępne w wersji zarówno z prostymi, jak i kątowymi złączami. Nowe, kątowe złącza są wygodniejsze w użytkowaniu, szczególnie w miejscach o utrudnionym dostępie, takim jak telewizor.
 
Czytaj więcej
 

 

 
 
Ogłoszenia Technetix
 
Technetix ma przyjemność ogłosić, że przenosi siedzibę do nowego, większego biura w Denver. Jest to kontynuacja niedawnego nabycia TeleWire Supply wchodzącego w skład ARRIS Supplies. Nowy adres znajduje się na Upland Drive w Englewood, Colorado.
 
Czytaj więcej
 

 

 
 
Chestnut Tree House
 
Technetix z radością ogłasza, że jego pracownicy zdołali uzbierać w sumie 27,400£ dla Chestnut Tree House (fundacja charytatywna oferująca pomoc dzieciom przebywającym w hospicjach - przyp.tłum.).
 
Czytaj więcej
 
 
Bieg charytatywny
 
Dean Giles oraz Annabelle Ball wzięli udział w maratonie i półmaratonie Brighton, zbierając pieniądze na cele charytatywne.
 
Czytaj więcej
 
 
Charytatywny mecz rugby
 
Paul Chapman pomaga zorganizować charytatywny mecz rugby i dzień porad trenerskich. Legendy Anglii kontra legendy reszty świata (4 czerwca, Crawley).
 
Czytaj więcej
 

 

 
Nadchodzące wydarzenia
 
Przez następne kilka miesięcy, Technetix będzie pojawiał się na licznych branżowych wydarzeniach. Kilknij, aby zobaczyć, gdzie będzie można nas spotkać i usłyszeć o najnowszych rozwiązaniach technologicznych.
 
Czytaj więcej
 

 

 
© Technetix 2016
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie