• Home

Strona prasowa

Firma Technetix projektuje, wytwarza, zaopatruje i dostarcza najważniejszą technologię i rozwiązania szerokopasmowe liczącym się operatorom kablowym na całym świecie. Mamy reputację firmy dbającej o jakość i zapobiegliwej dzięki nawiązywaniu długotrwałych relacji partnerskich z czołowymi dostawcami usług szerokopasmowych.

Firma Technetix z centralą w West Sussex w Anglii została założona w 1990 roku. Obecnie prowadzi ona z sukcesami działalność w całej Europie, Ameryce Północnej i Łacińskiej oraz Azji, zatrudniając ponad 150 osób w kluczowych miejscach na całym świecie. &Firma inwestuje w badania, rozwój i usługi wsparcia i jest obecna w Holandii (gdzie mieści się centrala na Europę Środkową), Belgii, Hiszpanii, Polsce, na Bałkanach, w Irlandii, Francji, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Chorwacji, USA i na Dalekim Wschodzie.

Firma Technetix nieprzerwanie wprowadza na rynek kabli szerokopasmowych nowe, innowacyjne technologie (tak, jak to czyniła przez ponad 20 lat). Z przyjemnością korzystamy z okazji przedstawienia naszych wyróżnianych produktów i usług w mediach. Bierzemy udział w konferencjach branżowych i imprezach na całym świecie, a wcześniej pojawialiśmy się w różnych publikacjach handlowych.

Motto przedsiębiorstwa to „słuchać, unowocześniać, dostarczać”. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami uważnie wsłuchujemy się w ich wymagania w zakresie opracowywania innowacyjnych rozwiązań. I ciężko pracujemy, aby dostarczyć opłacalne produkty w celu zaspokojenia tych potrzeb na rynku.

 

Zapytania prasowe należy zgłaszać do Marketing:

Innovation House,
Technetix Business Park,
Albourne,
West Sussex,
BN6 9EB,
Wielka Brytania

 

+44 (0)1444 251 200 lub +44 (0)1444 251 245 

+44 (0)1444 258 555

 

e pm@technetix.com

http://www.technetix.com

 

Najnowsze informacje, produkty i usługi są dostępne na kontach Technetix w mediach społecznościowych:

Twitter

LinkedIn

 

Ciąg dalszy:

Najważniejszy personel

Nowości i wydarzenia

Zasoby

O nas