locationstopimage

Najważniejszy personel

Zarząd Technetix

  1. Paul Broadhurst
   Paul Broadhurst
   Założyciel i Dyrektor generalny
   Paul założył firmę Technetix w roku 1990 i jest jej głównym udziałowcem.  Odpowiada on za ogólne zarządzanie spółką i jej strategię, w tym rozwój działalności, sprzedaż i marketing. Przed założeniem firmy Technetix Paul pracował w firmach PA Consultants, Continental Microwave oraz EMI Central Research Laboratories. Paul jest dyplomowanym inżynierem, członkiem brytyjskiego Instytutu Inżynierii i Technologii, inżynierem europejskim, członkiem amerykańskiego Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników oraz członkiem Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji Kablowej.
    
    
    
  2. John Brougham
   John Brougham
   Członek Zarządu bez funkcji wykonawczych
   John dołączył do zarządu Technetix w styczniu 2010 roku jako niezależny Dyrektor nie pełniący funkcji wykonawczych. Jest przewodniczącym Komisji ds. Audytu. Ma ponad 40-letnie doświadczenie w pracy w sektorze elektroniki, telekomunikacji i oprogramowania, z czego 30 lat przepracował na stanowisku dyrektora. Odszedł ze swojego ostatniego pełnoetatowego stanowiska Dyrektora Finansowego w spółce Monitise plc w 2012 roku, a jako dyrektor niewykonawczy pracuje od roku 2007. Obecnie jest również Dyrektorem niewykonawczym i przewodniczącym Komisji ds. Finansów, Inwestycji i Wyników Finansowych w West Herts Hospital Trust. John uzyskał tytuł licencjata ekonomii (z wyróżnieniem) i jest dyplomowanym księgowym (FCMA).
    
    
    
  3. Colin Buechner
   Colin Buechner
   Członek Zarządu nie pełniący funkcji wykonawczych
   Colin został powołany do zarządu Technetix w lipcu 2016 roku jako dyrektor nie pełniący funkcji wykonawczych. Jest on specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, a także jest dyrektorem zarządzającym Network Access w Liberty Global, gdzie pracuje od 2001 roku. Na tym stanowisku odpowiada za opracowanie strategii oraz wspieranie innowacyjności, jak również za wszystkie działania planistyczne i projektowo-konstrukcyjne mające zapewnić spełnienie przez sieć obecnych i przyszłych wymagań biznesowych. Do jego obowiązków w Liberty Global należą także programy rozbudowy sieci w celu przyłączenia milionów domów do sieci szerokopasmowej Liberty Global. Colin, przed podjęciem pracy w Libery Global, pracował w także kilku innych firmach telekomunikacyjnych, takich jak: Vodafone, VIAG Interkom i RSL COM.
    
    
    
  4. Andrew Kellett
   Andrew Kellett
   Dyrektor Finansowy​​​​​​​
   Andrew ma bogate doświadczenia w kierowaniu finansami i działalnością międzynarodowych firm o dużej skali wzrostu. Ostatnio pracował w sektorze nauk przyrodniczych/opieki zdrowotnej, pełniąc stanowiska dyrektora finansowego w Cmed Group, międzynarodowej firmie prowadzącej badania kliniczne, oraz Genetix Group Plc, notowanej na giełdzie firmie z branży nauk przyrodniczych i diagnostyki, w której odgrywał kluczową rolę w rozwoju, przekształceniu i pomyślnej sprzedaży spółki. Był także dyrektorem finansowym spółki Quest Diagnostics Inc. zajmującej się globalną działalnością w zakresie prób klinicznych. Andrew jest księgowym z dyplomem Coopers & Lybrand i odpowiada w Technetix za sprawy finansowe, prawne, kadrowe i informatyczne.
    
    
    
  5. Duncan McIntyre
   Duncan McIntyre
   Prezes bez funkcji wykonawczych​​​​​​​
   Duncan to dynamiczny lider biznesu koncentrujący się przede wszystkim na spółkach wzrostowych. Niedawno zakończył pracę na stanowisku prezesa EGSolutions plc. W styczniu 2015 roku odszedł z CPP plc po zakończeniu udanej i kompleksowej restrukturyzacji firmy. Do września 2013 roku był prezesem firmy Monitise plc, notowanej na rynku AIM spółki z branży mobilnej bankowości i mobilnych płatności, w której przypadła mu rola kluczowego członka zespołu. Dzięki pracy zespołu spółka Monitise zdobyła pozycję lidera rynku i osiągnęła kapitalizację liczoną w miliardach funtów. Aż do lutego 2014 roku Duncan był prezesem agencji reklamowej Profero z branży digital, gdzie odegrał kluczową rolę podczas przywracania firmy do jej dawnej świetności oraz przy jej późniejszej sprzedaży spółce Interpublic Inc. Duncan jest prezesem i inwestorem w firmie Acclimatise, małej spółce doradczej zajmującej się przeciwdziałaniem zmianom klimatycznym. Jest ponadto inwestorem i doradcą dla niewielkiej grupy firm technologicznych takich jak Swanbay i Pythagorus. Duncan był poprzednio Dyrektorem Wykonawczym w notowanej na giełdzie spółce z branży systemów komputerowych (Morse plc).
    
    
    
  6. Emma Hamilton
   Emma Hamilton
   Dyrektor ds. prawnych i Sekretarz Spółki​​​​​​​
   Emma Hamilton dołączyła do zespołu Technetix w 2012 roku. W 2018 została powołana na stanowisko Sekretarza Spółki. Emma zajmuje się szerokim zakresem porad prawnych i handlowych, w tym przygotowywaniem i negocjowaniem umów, doradztwem w kwestiach dotyczących zatrudnienia, ochrony własności intelektualnej, rozstrzyganiem sporów oraz wspieraniem procesów związanych z rozwojem firmy. Emma jest absolwentką Uniwersytetu w Sussex, ukończyła studia podyplomowe z zakresu praktyki prawnej. Zanim dołączyła do zespołu Technetix, specjalizowała się w prawie rekrutacyjnym, udzielając porad komercyjnych i prawnych dla branży rekrutacyjnej.
    
    
    

Zarząd Technetix

 1. Jan Ariesen
  Jan Ariesen
  Dyrektor ds. Technologii​​​​​​​
  Jan, inżynier z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania szerokopasmowej telewizji kablowej, jest obecnie szefem zespołu CTO firmy Technetix. Skupia się on przede wszystkim na kontaktach z najważniejszymi klientami i jest rzecznikiem Technetix w zakresie technologii, opracowując nowe technologie i platformy produktów. Jan rozpoczął pracę dla Technetix w wyniku przyłączenia spółki Tratec w 1983 r. Przed rokiem 2008 Jan był w Technetix wiceprezesem wiodących zespołów projektowych w Wielkiej Brytanii, Belgii i Holandii, zajmujących się badaniem, projektowaniem i wynajdywaniem nowych produktów i technologii.
   
   
   
 2. Tom Carter
  Tom Carter
  Controller Finansowy Grupy
  Tom jest biegłym księgowym z ponad 10-letnim doświadczeniem w rachunkowości i finansach w wielu sektorach. Do Grupy Technetix dołączył w 2015 roku. Wcześniej pracował w dziale finansowania strukturyzowanego w Bank of Scotland, a następnie piastował wiele znaczących stanowisk finansowych w firmach Procter & Gamble i BSkyB. Ostatnio pełnił funkcję Regionalnego Controllera  Biznesu w Alliance Boots, wspomagając biznesowo zespoły  operacyjne i  handlowe w Wielkiej Brytanii, Europie, a później w Ameryce Łacińskiej. Tom zdobył uprawnienia biegłego księgowego w Pricewaterhouse Coopers, a na Uniwersytecie Oksfordzkim uzyskał dyplom filologii nowożytnej. Jest on odpowiedzialny za działalność finansową całej Grupy Technetix.
   
   
   
 3. Francois Giraud-Sauveur
  Francois Giraud-Sauveur
  Dyrektor Działu Sprzedaży​​​​​​​
  Francois jest profesjonalistą od rozwoju działalności i sprzedaży z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Od chwili rozpoczęcia pracy w Technetix w roku 2008 z sukcesem prowadził sprzedaż w całej Europie i utworzył sześć regionów sprzedaży, w tym w USA. Począwszy od końca 2011 r. Francois prowadził sprzedaż na całym świecie, zarządzając zespołami sprzedaży, przetwarzania zamówień i obsługi klienta w 12 różnych krajach. Francois jest Francuzem, posiada dyplom międzynarodowej szkoły biznesu ESCE; w latach 1998 — 2004 pracował w firmie Acome jako kierownik działu eksportu, a następnie w Sagem Communications od 2004 do 2008 roku jako dyrektor działu sprzedaży w dziale urządzeń stacjonarnych.
   
   
   
 4. Jürgen Hatheier
  Jürgen Hatheier
  Dyrektor ds. Produktu ​​​​​​​
  Jurgen Hatheier dołączył do Technetix jako Dyrektor Działu Stacji Czołowych i Sieci Dostępowych w 2015 roku. Jako Dyrektor ds. Produktu odpowiada za wszystkie dostawy produktów Technetix i nadzoruje Dział Zarządzania Produktu oraz Dział Rozwoju i Badań. Ma bardzo duże doświadczenie w zakresie R&D oraz PM, gdyż wcześniej pracował jako Wiceprezes ds. Sprzedaży w PBN oraz Dyrektor Zarządania Produktem w firmie Arris. Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej zdobywa od ponad 16 lat. Zaczynał jako inżynier systemów w 2000 roku u jednego z operatorów kablowych. W 2005 roku rozpoczął swoją karierę u dostawców produktów tworząc i dostarczając rozwiązania dla rynku telekomunikacyjnego. Jurgen zdobył tytuł Masters in Business Administration and Economics na Uniwerytecie Johannnesa Keplera w Linz (Austria). Pracuje w naszym oddziale w Veenendaal w Holandii, gdzie będzie wspomagał Technetix swoim talentem.