locationstopimage

Wyróżnienia i akredytacje


 class Av2

Kable abonenckie Technetix klasy A++ zostały wyróżnione jako „Najlepsze rozwiązanie CPE” na rozdaniu Nagród Innowacji Technologicznych SCTE 2014 w Londynie. 
 class Av2

W 2012 roku firma Technetix zdobyła wyróżnienie dla dostawców za „Najlepsze wsparcie i obsługę klienta” podczas Liberty Global Technology Summit w Amsterdamie.
 class Av2

W 2013 roku firma Technetix zdobyła drugie miejsce w kategorii „Najwyższa jakość produktów i usług” podczas Liberty Global Vendor Awards w Amsterdamie.na_investorsinpeople

Firma Technetix utrzymuje tę krajową normę jakości od roku 2004. Norma jest nadawana właściwie funkcjonującym organizacjom, które stosują dobre praktyki, zwłaszcza w zakresie zarządzania kadrami i rozwojem.


SCTE Award Logo

Firma Technetix zdobyła nagrodę „Technologicznej innowacji roku” SCTE 2011 za technologię MoCA® usprawniającą działanie rozgałęźników CATV.


IMF_Sustaining_Member

Firma Technetix jest stałym członkiem Instytutu obróbki wykończeniowej metali (Institute of Metal Finishing). Członkostwo zapewnia łatwy dostęp do wiedzy specjalistycznej, akredytowanych szkoleń oraz najnowszych badań w zakresie obróbki wykończeniowej metali.bsi assurance mark 2

Firma Technetix posiada akredytację norm jakości BSI na poziomie światowym w sześć najważniejszych zakładach. Nasz system zarządzania jakością jest certyfikowany zgodnie z normą ISO9001, a nasz system zarządzania środowiskowego jest certyfikowany zgodnie z ISO14001 – co potwierdza nasze zobowiązanie do dążenia do doskonałości.

 

 
   

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.