locationstopimage

Wyróżnienia i akredytacje


 

Technetix otrzymał nagrodę "Top Track 250" od Sunday Times, która plasuje brytyjskie średnie przedsiębiorstwa z największą sprzedażą.

 
Firma Technetix otrzymała nagrodę "Najlepsze rozwiązanie CPE" dla EZ-Amp podczas SCTE 2018 Innovation Technologies Awards w Londynie.

 
 

 

Firma Technetix otrzymała nagrodę "Best Digital Processing Solution" za Virtual Segmentation™ na rozdaniu nagród SCTE 2018 Technological Innovation Award w Londynie.

 

 class Av2

Kable abonenckie Technetix klasy A++ zostały wyróżnione jako „Najlepsze rozwiązanie CPE” na rozdaniu Nagród Innowacji Technologicznych SCTE 2014 w Londynie. 

 

 class Av2

W 2012 roku firma Technetix zdobyła wyróżnienie dla dostawców za „Najlepsze wsparcie i obsługę klienta” podczas Liberty Global Technology Summit w Amsterdamie.

 

 class Av2

W 2013 roku firma Technetix zdobyła drugie miejsce w kategorii „Najwyższa jakość produktów i usług” podczas Liberty Global Vendor Awards w Amsterdamie.

 

na_investorsinpeople

Firma Technetix utrzymuje tę krajową normę jakości od roku 2004. Norma jest nadawana właściwie funkcjonującym organizacjom, które stosują dobre praktyki, zwłaszcza w zakresie zarządzania kadrami i rozwojem.


SCTE Award Logo

Firma Technetix zdobyła nagrodę „Technologicznej innowacji roku” SCTE 2011 za technologię MoCA® usprawniającą działanie rozgałęźników CATV.


IMF_Sustaining_Member

Firma Technetix jest stałym członkiem Instytutu obróbki wykończeniowej metali (Institute of Metal Finishing). Członkostwo zapewnia łatwy dostęp do wiedzy specjalistycznej, akredytowanych szkoleń oraz najnowszych badań w zakresie obróbki wykończeniowej metali.

 
bsi assurance mark 2

Firma Technetix posiada akredytację norm jakości BSI na poziomie światowym w sześć najważniejszych zakładach. Nasz system zarządzania jakością jest certyfikowany zgodnie z normą ISO9001, a nasz system zarządzania środowiskowego jest certyfikowany zgodnie z ISO14001 – co potwierdza nasze zobowiązanie do dążenia do doskonałości.