Oprogramowanie Technetix do pobrania

W tej części strony Technetix udostępnia najnowsze oprogramowanie potrzebne do obsługi sprzętu DBx. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi danymi, aby uzyskać szczegółowe informacje nt. wprowadzonych zmian w poszczególnych wersjach. Wszystkie pliki do pobrania są zabezpieczone hasłem. W celu uzyskania hasła lub w przypadku innych pytań prosimy o kontakt:  customer services.

 
(Which file should I download?) Lite versions should be suitable for most cases while full versions require a special license which unlocks more advanced features.

BLL - Obsługa oprogramowania wzmacniaczy i nodów optcznych serii DBx za pomocą systemu Windows

BLL dostępne jest w dwóch wariantach: w wersji pełnej i wersji Lite. Proszę zauważyć, że do prawidłowego funkcjonowania wymagane jest najnowsze oprogramowanie .NET framework.

Herunterladen

Pobierz

Download release notes

 

 

BLA - Obsługa oprogramowania wzmacniaczy serii DBx za pomocą systemu Android

BLA dostępne jest w dwóch wariantach: w wersji pełnej i wersji Lite. Proszę zauważyć, że wymagany jest smartfon obsługujący USB Host i kabel łączący.

 

 

Herunterladen

Herunterladen

Herunterladen

 

 

NCC - Oprogramowanie

Najnowsze oprogramowanie NCC-1222 jest dostępne do pobrania. Zawiera ono zaktualizowany copy-tool i wsparcie dla najnowszej generacji modułów NCI.

 

 

Download NCC-2222 firmware

Descargar

 

 

TxNMS - Instrukcja obsługi

Najnowsza instrukcja obsługi TxNMS jest dostępna do pobrania.