• Home
  • Introducing the Technetix range of Access nodes and amplifiers (4)

Przedstawiamy ofertę węzłów sieci dostępowej i wzmacniaczy Technetix

Nasze najnowsze węzły sieci dostępowej i wzmacniacze są wszechstronne, w pełni rozbudowywalne i zaprojektowane z myślą o przyszłych potrzebach sieci.

Ich konstrukcja opiera się na trzech istotnych zasadach:

Utrzymanie – w miarę jak naprawy lub modernizacje urządzeń w istniejącej sieci stają się nieopłacalne, oferujemy zamienne produkty o tej samej wielkości, poborze mocy, wzmocnieniu itd. Dzięki temu dodatkowe modernizacje nie są konieczne.

Modernizacja – gdy klient jest gotów aktywnie modernizować swoją sieć, nasze produkty zapewnią dodatkową i ulepszoną funkcjonalność: większe wzmocnienie, wykrywanie zakłóceń, ekonomiczne monitorowanie i konfiguracja elektroniczna.

Przygotowanie – aby chronić platformę dostępową na przyszłość, nasze produkty umożliwiają opłacalne, stopniowe wprowadzanie ulepszeń, jak przejścia na kanał dosyłowy 1,2 GHz czy rozbudowy o układy optyczne.

Oferta obejmuje:

  • Platforma z kanałem dosyłowym o szerokości pasma roboczego 1,2 GHz w kanale dosyłowym i 200 MHz w kanale powrotnym
  • W pełni zarządzane, elektronicznie konfigurowane protokoły sterowania typu „open standard” (DOCSIS/HMS) dla wzmacniacza i węzła optycznego
  • Kanał z możliwością rozbudowy do rozwiązania światłowodowego w standardzie „plug and play”, modułowe stopnie wzmocnienia oraz podłączane diplexery pozwalające na ulepszenia techniczne i zwiększanie szerokości pasma w przyszłości

Do pobrania

Broszura węzłów sieci dostępowej i wzmacniaczy