Usługi Technetix

Nasi klienci polegają na nas w zakresie dostarczania innowacyjnych produktów i usług, pomagających im dostarczać zoptymalizowaną usługę szerokopasmową milionom klientów na całym świecie. Jako dostawca kompletnych usług oferujemy nie tylko solidne produkty sieciowe od stacji czołowej po dom, lecz także zarządzanie pełnym łańcuchem dostaw, usługi testowania oraz możliwości modernizacji, konserwacji lub naprawy elementów istniejącej sieci. Możemy też indywidualnie dostosowywać rozwiązania do określonych potrzeb.

Supply Chain 940x300

Łańcuch dostaw

Oferujemy najnowocześniejsze produkty oraz usługę pełnego łańcucha dostaw, co pozwala klientom skupiać się na ich podstawowej działalności.

Firma Technetix znajduje się w centrum innowacji technologii szerokopasmowych, a w wyniku swojego globalnego zasięgu utworzyła centra logistyczne w kluczowych lokalizacjach na całym świecie. Prowadzenie naszej działalności z 17 państw, w tym Holandii, Wielkiej Brytanii i USA, pozwala nam na zarządzanie logistyką i obsługę pełnego łańcucha dostaw do Europy, Ameryki Północnej i Ameryki Łacińskiej.

Czytaj dalej

Test Facilities 940x300

Sprzęt testowy

Dostęp do najnowszych urządzeń

Firma Technetix jest znana w branży zarówno z dogłębności, jak i zakresu prowadzonych testów mających na celu zapewnienie produktów najwyższej jakości. Ponieważ nie każda firma jest w stanie inwestować w tak rozbudowany zakres najnowocześniejszej aparatury do badań, oferujemy klientom pełny zestaw sprzętu do testów.

 

 

Czytaj dalej

Test Facilities 940x300

Naprawy, konserwacja i modernizacja

Kontroluj swoje wydatki inwestycyjne i poprawę wydajności sieci z naszym naprawy, konserwacji i modernizacji usługi

Produkty sieciowe niekiedy nie działają tak, jak powinny. Gdy masz do czynienia z wadliwym komponentem lub potrzebujesz zmodernizować elementy sieci, aby zapewnić klientom najnowsze korzyści i usługi, wymiana produktów może być kosztowna i czasochłonna.

Czytaj dalej