• Home

Witamy w firmie Technetix

Firma Technetix została założona w roku 1990 zgodnie z wizją jednego człowieka, aby dostarczać innowacyjne, bardziej efektywne produkty sieciowe dla branży kabli szerokopasmowych – produkty lepiej odpowiadające potrzebom klientów.

Obecnie firma prowadzi z dużym sukcesem działalność w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej oraz w regionie Azji i Pacyfiku, odróżniając się od konkurentów gromadzeniem wiedzy

o wymaganiach klientów i dostarczaniem na rynek inteligentnych, wyróżnianych nagrodami rozwiązań.

 

Zapewniamy naszym klientom to, co cenne poprzez tworzenie z nimi doradczych więzi partnerskich, oferując ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie technologii sieci szerokopasmowych. Charakter naszych relacji oznacza, że po zidentyfikowaniu potrzeby możliwe jest opracowanie rozwiązania i wprowadzenie go na rynek w krótkim czasie. Jest to jeden z powodów, dla których jesteśmy sprawdzonym, wypróbowanym i zaufanym dostawcą dla 1800 klientów w 67 krajach.

Dostarczamy produkty i rozwiązania dla całego procesu konstruowania sieci — od stacji czołowej aż do domu. Jesteśmy także znaczącym europejskim dostawcą produktów stosowanych na końcowym etapie szerokopasmowych sieci kablowych. W efekcie nasze rozwiązania produktowe można spotkać w sieciach na całym świecie.

Firma Technetix współpracuje z operatorami sieci na całym świecie nad różnorodnymi problemami. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, a przekonasz się, jak możemy Ci pomóc.