• Dom
  • Ultra high density fibre solutions (4)

Rozwiązania światłowodowe o bardzo wysokiej gęstości

Rozwiązania Technetix w zakresie zarządzania włóknami bardzo wysokiej gęstości (UHD), zaprojektowane dla umożliwienia tworzenia inteligentnych i niedrogich środowisk stacji czołowych, oferują szereg korzyści, w tym:

 

Modułowość – może plany na przyszłość obejmują zbudowanie struktury dystrybucji optycznej ze 144 światłowodami, ale obecnie wykorzystywanych jest jedynie 48 światłowodów. Na podstawie montażowej UHD można umieścić moduły w aktualnie potrzebnej liczbie i dodawać kolejne w miarę rosnących potrzeb w zakresie światłowodów.

Elastyczność – niezależnie od zastosowania (kable terminowane, filtry CWDM, łączenie światłowodów) nasze moduły MTP/MPO mają jednakową wielkość i konstrukcję, zapewniając maksymalną elastyczność w miarę zmiany ilości miejsca w stacji czołowej.

Gęstość – poczwórne adaptery w naszej podstawie montażowej UHD maksymalizują liczbę terminatorów włókien w poszczególnych modułach.

Wszechstronność – nadają się do stosowania w sieciach kablowych, ośrodkach przetwarzania danych, zastosowaniach korporacyjnych itd.

Krótszy czas instalowania – konstrukcja zapewnia łatwy dostęp oraz prace typu „plug and play”.


Pobierz Broszurę rozwiązań światłowodowych, aby dowiedzieć się więcej.

Przeglądaj nasze Produkty światłowodowe.

 

 

 

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.