• Home
  • Ultra high density fibre solutions (4)

Rozwiązania światłowodowe o bardzo wysokiej gęstości

Rozwiązania Technetix w zakresie zarządzania włóknami bardzo wysokiej gęstości (UHD), zaprojektowane dla umożliwienia tworzenia inteligentnych i niedrogich środowisk stacji czołowych, oferują szereg korzyści, w tym:

 

Modułowość – może plany na przyszłość obejmują zbudowanie struktury dystrybucji optycznej ze 144 światłowodami, ale obecnie wykorzystywanych jest jedynie 48 światłowodów. Na podstawie montażowej UHD można umieścić moduły w aktualnie potrzebnej liczbie i dodawać kolejne w miarę rosnących potrzeb w zakresie światłowodów.

Elastyczność – niezależnie od zastosowania (kable terminowane, filtry CWDM, łączenie światłowodów) nasze moduły MTP/MPO mają jednakową wielkość i konstrukcję, zapewniając maksymalną elastyczność w miarę zmiany ilości miejsca w stacji czołowej.

Gęstość – poczwórne adaptery w naszej podstawie montażowej UHD maksymalizują liczbę terminatorów włókien w poszczególnych modułach.

Wszechstronność – nadają się do stosowania w sieciach kablowych, ośrodkach przetwarzania danych, zastosowaniach korporacyjnych itd.

Krótszy czas instalowania – konstrukcja zapewnia łatwy dostęp oraz prace typu „plug and play”.


Pobierz Broszurę rozwiązań światłowodowych, aby dowiedzieć się więcej.

Przeglądaj nasze Produkty światłowodowe.